۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ اسفند
تقدیر رییس دانشگاه اصفهان از کارکنان مرکز بهداشت
رییس دانشگاه اصفهان به همراه دکتر امام جمعه زاده مشاور رییس دانشگاه و مدیر دفترریاست و دکتر حاج حسینی معاون دانشجویی ،با حضور در مرکز بهداشت دانشگاه، از مدافعان عرصه سلامت، تقدیر و تشکر نمود.


رییس دانشگاه اصفهان به همراه دکتر امام جمعه زاده مشاور رییس دانشگاه و مدیر دفترریاست و دکتر حاج حسینی معاون دانشجویی ،با حضور در مرکز بهداشت دانشگاه، از مدافعان عرصه سلامت، تقدیر و تشکر نمود.

 

به گزارش وب سایت خبریuinews دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان با حضور در مرکز بهداشت دانشگاه اظهار داشت: کارکنان مرکز بهداشت دانشگاه اصفهان از زمان شیوع بیماری کرونا همواره در خط مقدم مبارزه با این ویروس، با تکیه بر تعهد و رسالت سنگین خود در قبال سلامت جامعه ، سلامتی خود را در کف اخلاص گذاشته و در خدمت رسانی به بیماران از هیچ کوششی دریغ نکرده اند.

دکتر طالبی از خدمات ارزشمند کادر درمان مرکز بهداشت در ایام شیوع بیماری کرونا که توام با فداکاری و مسئولیت پذیری در مسیر صیانت از سلامت پرسنل دانشگاه بوده تقدیر و در ادامه اظهار امیدواری نمود که با یاری پروردگار یگانه و تداوم تلاش همکاران مرکز بهداشت ، نظارت مکفی و دایم بر وضعیت سلامت پرسنل دانشگاه از حیث رعایت پروتکل های بهداشتی ، همچنین تشخیص صحیح و سریع وجود بیماری، پیگیری روند درمان افراد مبتلا یا مشکوک به ابتلا بیماری و اقدامات حمایتی و مشورتی، همه عزیزان از این دوره پرچالش در صحت و سلامت عبور نمایند.

رییس دانشگاه در ادامه یکی از مهم ترین رخدادهای پس از شیوع بیماری کرونا را نوجه بیشتر به بهداشت فردی و اجتماعی دانست و تصریح نمود: در حال حاضر رعایت پروتکل های فردی و اجتماعی لازم و ملزوم یکدیگرند و یکی از وظایف مهم کارکنان مرکز بهداشت اطلاع رسانی و نهادینه کردن این مهم در جامعه است.

دکتر طالبی همچنین ضمن تقدیر از پرسنل مرکز بهداشت دانشگاه اظهار داشت: طبق آمار رسیده از مرکز بهداشت، درصد مبتلایان دانشگاه اصفهان نسبت به آمار جامعه پایین تر است و این مهم، نشانگر مراقبت و پیشگیری های به موقع کادر درمان این مرکز از زمان شیوع بیماری  تا به امروز بوده است.

 

شایان ذکر است در این مراسم دکتر مرتضی حاج حسینی معاون دانشجویی دانشگاه نیز ضمن تقدیر از پرسنل مرکز بهداشت اظهار داشت: پزشکان، پرستاران و سایر همکاران مرکز بهداشت با صمیمیت و از خود گذشتگی و حتی فراتر از وظایف خود، در خدمت به دانشگاهیان تلاش وافری داشته اند و حتی بعد از مراجعه بیمار نیز به طور مکرر با ایشان تماس تلفنی داشته تا از وضعیت لحظه ای بیمار آگاه شده و در صورت لزوم راهنمایی و کمک های لازم را انجام می دهند.

دکتر حاج حسینی همچنین از زحمات دکتر غیاث رییس مرکز بهداشت ، دکتر روزبهانی، دکتر یوسفی و دکتر اعتمادی و همچنین سایر همکاران این مرکز تقدیر و تشکر نمود.

 
 

دکتر مجید غیاث رییس مرکز بهداشت نیز با اشاره به تاریخ بیماری های عفونی در جهان اظهار داشت: در طول تاریخ، همواره شیوع بیماری های عفونی، از شیوع طاعون که نخستین بیماری عفونی فراگیر بود تا کووید 19 که جدیدترین بیماری فراگیر در وسعت جهانی است و خسارت های جبران ناپذیری بر انسان و حیات اجتماعی و اقتصادی او داشته است همواره پزشکان از اولین قربانیان این بیماری ها بوده اند. در حال حاضر نیز تعداد زیادی از پزشکان ما اولین کسانی هستند که با این بیماری روبرو شده و جان خود را فدای سلامت هموطنان خود نمودند.  

دکتر غیاث در ادامه از پرسنل مرکز بهداشت که از زمان شیوع این بیماری تا کنون ایثارگرانه در خدمت رسانی به همکاران دانشگاه تلاش نموده اند تقدیر و تشکر نمود و تلاش بی وقفه این عزیزان را قابل تقدیر دانست. وی همچنین از حمایت های دکتر حاج حسینی و پشتیبانی ها ی بی دریغ ایشان  در راستای مدیریت این بحران ،تقدیر و تشکر نمود.

 وی در ادامه افزود: در شرایطی که ویروس مرموز کرونا هر روز رویی از پیچیدگی‌های خود را نشان می‌دهد،مدافعان عرصه سلامت نیز هر روز نمایی از فداکاری و ایثار خود را در عرصه خدمت به کشور و نجات جان هم‌وطنانشان عیان می‌کنند.

رییس مرکز بهداشت همچنین اظهار داشت: به منظور رفاه حال کارکنان دانشگاه مقرر شده است که هفته ای یک روز، پزشک متخصص ریه در مرکز بهداشت حضور داشته و همکارانی که پس از ابتلا به کرونا، دوره قرنطینه خود را به اتمام رسانده ،به ایشان مراجعه و پس از تایید سلامت از سوی پزشک متخصص ریه و مطمئن شدن از سلامتی کامل خود، به محل کار مراجعه نمایند.

 
 
 
 

گفتنی است در مراسم تقدیر از کارکنان مرکز بهداشت دانشگاه اصفهان که در فضای باز و بیرون از محل مرکز بهداشت برگزار شد، پزشکان و کارکنان این مرکز به شرح زیر مورد تقدیر قرار گرفتند:

دکتر غیاث رییس مرکز، دکتر روزبهانی، خانم دکتر یوسفی مقدم، خانم دکتر اعتمادی فر، خانم دکتر منصوره ابوفاضلی

خانم ها: فاطمه صانعی،مهسا رادی،نجمه شمس،سمیه کبیری،الهام بستانی، فیروزه جان قربان

آقایان: عبداله صفری،رحیمی،عباس ربیعی،علی کفایی،علی فرزین فرد

 

 

تاریخ:
1399/09/11
تعداد بازدید:
446
منبع:
Powered by DorsaPortal