۱۳۹۹ چهارشنبه ۵ آذر
انجام تغييرات در راستاي تبيين ماموريت هاي دانشگاه
دكتر طالبي در يك هزار و سي و هفتمين جلسه شوراي تخصصي پژوهش و فناوري، تغيير مديران مراكز پژوهشي،دانشكده ها و ساير واحدهاي دانشگاه را در راستاي تبيين ماموريت هاي دانشگاه قلمداد نمود.


 
 

دكتر طالبي در يك هزار و سي و هفتمين جلسه شوراي تخصصي پژوهش و فناوري، تغيير مديران مراكز پژوهشي،دانشكده ها و ساير واحدهاي دانشگاه را در راستاي تبيين ماموريت هاي دانشگاه قلمداد نمود.

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر هوشنگ طالبي رييس دانشگاه اصفهان در يك هزار و سي و هفتمين جلسه شوراي تخصصي پژوهش و فناوري دانشگاه، ضمن معرفي  سرپرست امورفناوري مركز رشد و كارآفريني ، معاون پژوهشي و تحصيلات تكميلي دانشكده فني و مهندسي، سرپرست معاون پژوهشي و تحصيلات تكميلي دانشكده علوم جغرافيايي، نماينده رييس دانشگاه در شوراي تخصصي پژوهش و فناوري دانشگاه اظهار داشت: اين تغييرات هم راستا با ماموريت هاي جديدي است كه براي اين مراكز پيش بيني شده است . وي دانشگاه را يك محيط پويا دانست كه بايد متناسب با شرايط روز براي انجام رسالت هايي كه دارد، تمهيدات مناسبي داشته باشد.

رييس دانشگاه، همچنين ضمن تقدير از زحمات دكتر كوفيگر تصريح نمود: دكتر كوفيگر با هدف توسعه كارآفريني در دانشگاه، رشد مراكز رشد و ايده پردازي در قالب شركت ها خدمات قابل توجهي انجام داده اند و امروز دكتر جواد راستي به عنوان  سرپرست امورفناوري، مركز رشد و كارآفريني علاوه بر اين كه بايد راه ايشان را ادامه دهند بايد در توسعه اين مركز بر مبناي سياست هاي رو به رشد دانشگاه گام هاي اساسي بردارند. رييس دانشگاه در ادامه افزود: دكتر راستي شايستگي هاي خود را با توسعه مركز بازي هاي رايانه نشان دادند و صلاحيت و انگيزه لازم براي توسعه مركز كارآفريني را نيز دارند.

دكتر طالبي در ادامه اظهار داشت: دانشگاه در سال هاي اخير اقدام به افزايش فضاي كالبدي و تجهيز مراكز رشد و كارآفريني خود نموده و تمهيداتي نيز در خصوص ورود و خروج صنعتگران و صنعتكاران انديشيده است كه محدوديت هاي تردد برطرف و ارتباط دانشگاه با واحد هاي صنعتي افزايش يابد. بدون ترديد، پژوهشگران دانشگاهي بايد ايده بدهند و محيطي نيز براي پرورش ايده داشته باشند و در اين راستا ارتباط با صنعت به نفع جامعه،دانش آموختگان دانشگاهي و دانشگاه است.  رييس دانشگاه همچنين خواستار توسعه فضا و راه اندازي دفاتري در مركز رشد و كارآفريني براي اعضاي هيات علمي شد كه قادر باشند كارهاي عملياتي و ميداني خود را به نحو مطلوب انجام دهند و در واقع عضو هيات علمي دانشگاه به عنوان يك دانش آموخته اثر بخش در راستاي رفع مشكلات جامعه حركت نمايد.

 

گفتني است در اين مراسم همچنين، دكتر جواد اسداللهي به عنوان نماينده رييس دانشگاه در شوراي تخصصي پژوهش و فناوري دانشگاه معرفي و از زحمات دكتر علي رباني تقدير شد.

دكتر مجيد منتظري به عنوان معاون پژوهشي و تحصيلات تكميلي دانشكده علوم جغرافيايي معرفي و از زحمات دكتر داريوش رحيمي تقدير به عمل آمد.

دكتر احسان بني اسدي  نيز به عنوان معاون پژوهشي و تحصيلات تكميلي دانشكده فني و مهندسي معرفي و از زحمات دكتر حميد بهشتي تقدير شد.

 

 

   

تاریخ:
1398/08/30
تعداد بازدید:
234
منبع:
Powered by DorsaPortal