۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن
تجلیل از تلاش گران عرصه برگزاری بهینه کلاس های مجازی دانشگاه
مراسم تجلیل از کارشناسان حوزه انفورماتیک و آموزش های الکترونیک دانشگاه به مناسبت برگزاری شایسته کلاس های الکترونیکی دانشگاه در نیمسال دوم تحصیلی باحضور رییس دانشگاه، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، مدیر مرکز فاوا، مدیر آموزشی دانشگاه و مدیر مرکز آموزش های الکترونیک در محل سالن اجتماعات مهمانسرای دانشگاه برگزار شد.

  مراسم تجلیل از کارشناسان حوزه انفورماتیک و آموزش های الکترونیک دانشگاه به مناسبت برگزاری شایسته کلاس های الکترونیکی دانشگاه در نیمسال دوم تحصیلی باحضور رییس دانشگاه، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، مدیر مرکز فاوا، مدیر آموزشی دانشگاه و مدیر مرکز آموزش های الکترونیک در محل سالن اجتماعات مهمانسرای دانشگاه برگزار شد.

به گزارش وب سایت خبریuinews دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان در مراسم تجلیل از تلاش گران عرصه برگزاری بهینه کلاس های مجازی دانشگاه اظهار داشت:  برگزاری کلاس‌های مجازی، نتیجه تلاش شبانه‌ روزی و تیمی مرکز آموزش های مجازی حوزه معاونت آموزشی و مرکز فاوا، متشکل از مدیران و کارشناسان فعال این حوزه ها بوده است.

دکتر طالبی در ادامه مدیران و کارشناسان این دو حوزه را حلقه واسط میان مدیریت دانشگاه ، اساتید و دانشجویان دانست که در ایام شیوع بیماری کرونا در بخش های نرم افزاری ،سخت افزاری، اطلاع رسانی و آموزش دقیق نحوه برگزاری کلاس های آموزش الکترونیک یاری رسان دانشگاه بودند.  

رییس دانشگاه همچنین تصریح نمود: ایجاد و راه اندازی شبکه اینترنتی در دانشگاه اصفهان ،سرمایه بزرگ اجتماعی است که به سرمایه های دیگر دانشگاه افزوده شده است.  

دکتر طالبی  در ادامه از  زحمات کارشناسان حوزه های آموزش های الکترونیک و مرکز فاوا در برگزاری کلاس های مجازی به صورتی رضایت بخش و مطلوب تقدیر نمود و  تهدید کرونا را فرصتی برای هم افزایی، همکاری و یادگیری بیشتر دانست. وی خواستار آسیب شناسی و رفع نواقص در برگزاری کلاس های مجازی شد و بر استمرار این تعامل تیمی، در دانشگاه تاکید نمود.

دکتر شاقول معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی نیز ضمن تقدیر از همه تلاشگران عرصه برگزاری کلاس های مجازی به خصوص کارشناسان فعال مرکز آموزش های الکترونیک و مرکز فاوا ، گزارش مبسوطی از برگزاری مطلوب و رضایت بخش کلاس های مجازی نیمسال دوم تحصیلی 98-99 را ارایه و از زحمات فعالان این عرصه، تقدیر به عمل آورد.  

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اظهار داشت: با همکاری مرکز فاوا و مرکز آموزش های الکترونیک دانشگاه، نیمسال گذشته را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و نیمسال بهتری را پیش رو خواهیم داشت و شایان یادآوری است که برای رسیدن به این مهم، زیرساخت های آموزش مجازی به همت و دستور اکید مدیریت محترم دانشگاه، به نحو بسیار مطلوبی تقویت شده است.

 دکتر ملک پور مدیر مرکز آموزش های الکترونیک دانشگاه نیز ضمن اشاره به چالش بزرگ کرونا در جهان اظهار داشت:امروزه در جهان، سیستم های آموزشی بیش از بقیه سیستم ها برای فائق آمدن بر این ذغدغه جهانی فعال شده اند. دانشگاه اصفهان نیز در مقابله با این بحران جهانی بلافاصله به تقویت  زیرساخت های آموزش مجازی خود پرداخت و خوشبختانه با تمهیدات کاربردی مدیریت دانشگاه، با سربلندی و افتخار موفق به فائق آمدن بر این مشکل جهانی شد. مدیر مرکز آموزش های اکترونیک در ادامه افزود: این مهم با تلاش شبانه روزی همکاران حوزه آموزش های الکترونیک و مرکز فاوا  و همدلی، همراهی و همسویی همه دانشگاهیان اعم از اساتید، دانشجویان و کارکنان، محقق شد.

دکتر خیام باشی رییس مرکز فاوا نیز در این جلسه ضمن  تقدیر و تشکر از کارشناسان مرکز فاوا و مرکز آموزش های الکترونیک، گزارشی از روند فعالیت های مرکز فاوا به منظور تجهیز زیرساخت های آموزش های الکترونیک در دانشگاه اصفهان ارایه و  اظهار داشت: سامانه آموزش مجازی که قبلا استفاده می شد اصلاح و با توجه به نظر سنجی ها و تحقیقات انجام شده در سایر دانشگاه ها متوجه شدیم که این سامانه ای که ما استفاده می نماییم، یکی از سامانه های موفق محسوب می شود. علی رغم کاستی ها، بازخوردی که از دانشگاه اصفهان گرفته شده بیانگر مطلوبیت سامانه bbb است. این سامانه باید به سامانه lms دانشگاه متصل می شد. ما موفق شدیم سامانه bbb  را به lms  وصل کنیم و چون lms  هم با سامانه گلستان ارتباط داشت کلاس های آنلاین با کیفیت خوب برگزارشد.

دکتر خیام باشی در ادامه افزود: انتظار دانشگاه بسیار بالاتر از ترم گذشته است و امید است با  تقویت زیر ساخت های آموزش مجازی، بتوانیم خدمات بهتری در اختیار مجموعه دانشگاهی قرار دهیم.

دکتر کوروش حسن پور مدیر آموزشی دانشگاه اصفهان نیز، حضور رییس دانشگاه و معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی در مراسم تجلیل از کارشناسان فعال آموزش های الکترونیک را  نشان از اهمیت موضوع و توجه خاص مدیریت دانشگاه به زحمات شبانه روزی کارشناسان این حوزه دانست و از احساس مسئولیت بی نظیر این همکاران که بدون هیچ اجبار و چشم داشتی در راستای موفقیت دانشگاه در این برهه حساس، تلاش نمودند، تقدیر به عمل آورد.

شایان ذکر است در این مراسم کارشناسان دو حوزه مرکز فاوا و مرکز آموزش های الکترونیک به شرح زیر مورد تقدیر قرار گرفتند:

آقایان:

عباس زمانی،محمدرضا امینی،حسن امینی،محمد غفاری،علیرضا خاتمی فرد،مرتضی اسماعیلی و شهریار پارسازادگان

خانم ها:

هما بدیعی،نیلوفر منتظر،صفیه روحانیان،مریم تیموری،بهناز عسکری،مرضیه جلالی،ملیحه حاجی حیدری،آزاده صالحی،الهه برکتین،سمیه اعرابی،فاطمه رضایی،متین ابن نصیر،ماه نیا یاوری،سهیلا صدری و آزاده معمار

  

 

تاریخ:
1399/05/20
تعداد بازدید:
745
منبع:
Powered by DorsaPortal