۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن
مدرسه اشتغال پذیری در دانشگاه اصفهان
مدرسه اشتغال پذیری، برای اولین بار در دانشگاه اصفهان بصورت مجازی از طرف مرکز اشتغال پذیری و مسیر شغلی (ECC) دانشجویان برگزار شد.


 "مدرسه اشتغال پذیری، برای اولین بار در دانشگاه اصفهان بصورت مجازی از طرف مرکز اشتغال پذیری و مسیر شغلی (ECC) دانشجویان برگزار شد.

به گزارش وب سایت خبریuinews دکتر فاطمه سمیعی  رییس مرکز اشتغال پذیری و مسیر شغلی دانشجویان ECC در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی اظهار داشت:   در این مدرسه که با هدف افزایش شایستگی اشتغال پذیری در دانشجویان تشکیل شده، دانشجویان در مقاطع مختلف و رشته های مختلف شرکت  و طی  هفته سوم و چهارم مردادماه 99، ضمن شرکت در جلسات کارگاهی و عملی با علایق و شخصیت شغلی خود که زیربنای طراحی زندگی شغلی آینده است، آشنا شدند. در افتتاحیه روز اول  دکتر محمدرضاعابدی رییس  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی ضمن معرفی مرکز اشتغال پذیری و مسیر شغلی دانشجویان (ECC) به اهمیت و نقش شایستگی اشتغال پذیری در رشته های مختلف و لزوم افزایش آن در مسیر رسیدن به شغل آینده اشاره و از دانشجویان خواستند گام های اصلی و مهم در این مسیر را با دقت و ظرافت طی نمایند. همچنین دکتر احمد صادقی عضو هیأت علمی گروه مشاوره، به بیان نقش علایق و رغبت ها در شغل آینده و راه های شناسایی آنها پرداختند و به سوالات دانشجویان پاسخ دادند. در هفته جاری هم خانم دکتر نیلفروشان عضو هیأت علمی گروه مشاوره ضمن بررسی و سنجش شخصیت شرکت کنندگان به نقش شخصیت در موفقیت شغلی آینده پرداختند. همچنین مهندس ابراهیم کاظمی مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی شرکت فولاد مبارکه طی سخنان خود و حین پاسخ به سوالات بر نقش و اهمیت علایق و شخصیت شغلی در صنعت و شناخت آن توسط کارجویان قبل از ورود به بازار کار تأکید کردند. برنامه اختتامیه مدرسه اشتغال پذیری امروز با سخنرانی دکتر عابدی به پایان  رسید.

 

تاریخ:
1399/05/28
تعداد بازدید:
493
منبع:
Powered by DorsaPortal