۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن
پیام تبریک رییس دانشگاه اصفهان به مناسبت آغاز سال تحصیلی
دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان آغاز سال جدید تحصیلی 1399 را به دانشجویان تبریک گفت.

 

دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان آغاز سال جدید تحصیلی 1399 را به دانشجویان تبریک گفت.

پیام تبریک دکتر طالبی به شرح زیر است است:

                                                                      باسمه تعالی

 مقدم شما رهپویان دانش، گلباران و دانشگاه اصفهان به افتخار قدومتان نورباران باد.

دانشجویان عزیز،استادان معزز و همکاران بزرگوار

آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشگاهیان عزیز، به ویژه دانشجویان نو ورود، تبریک و تهنیت عرض می نمایم. 

امیدوارم در طول سال تحصیلی پیش رو که مقارن شده است با شیوع بیماری کرونا و تشکیل کلاس ­های آموزشی به صورت غیرحضوری، دانشجویان عزیز با تکیه بر توانمندی­ها و استعدادهای خود و با استفاده از ظرفیت­ های علمی و پژوهشی  دانشگاه، همراه با اساتید، مدیران،کارشناسان و کارکنان، به فعالیت علمی پرداخته و با عبور موفق از دشواری­ های حاصل از بیماری کرونا، حضور حقیقی و تاثیرگذار خود را در عرصه­ های علمی و فرهنگی جامعه به اثبات برسانید. 

فرزندان عزیزم

حضور پر نشاط و غرورانگیزتان در یکی از پویاترین مجموعه ­های علمی و آموزشی کشور، دستاورد سال­ ها تلاش و همت والای شما گرامیان بوده و ضمن عرض تبریک مجدد برای این موفقیت بزرگ،شک ندارم که این تلاش ارزشمند را در تمام زمینه­ های مثبت و موثر ادامه خواهید داد تا زحمات پدر و مادرانی که با دسترنج خود شما را بارور ساختند و استادان دلسوز، با انگیزه و تلاش خودتان در آینده ­ی نه چندان دور به بار بنشانید.

شما نورچشمان و سازندگان فردای این دیار سرافرازید و یقیناً سکان هدایت کشتی آیندگان این مرز و بوم نخبه پرور در زمانی نه چندان دور به دستان پر توان و کارآمد شما سپرده خواهد شد و دیر نباشد روزی که توشه افتخارات ما به زیور توان، دانش و همت بلندتان آراسته گردد. 

در سال 1399 که به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به سال جهش تولید مزین شده است، توجه به رسالت وجودی دانشگاه به عنوان مهم­ترین و اصلی ترین رکن توسعه و مهم ترین ابزار دسترسی به استقلال فرهنگی، اقتصادی و سیاسی مسئولیتی بس شگرف و بزرگ را برای تمامی دانشگاهیان تأکید و تعریف می­نماید. 

از دانشجویان عزیز انتظار می­ رود که در کنار تحصیل علم، با روحیه­ ای شاداب و پر نشاط، تحولات فرهنگی و اجتماعی را پیگیری نموده و با روشن بینی و روشنگری خود، پیشتاز رشد و توسعه کشور عزیزمان باشند. 

از درگاه پروردگار برای همه شما عزیزان، پایداری و دستیابی به مدارج علمی، توام با سعادت و بهروزی را خواستارم.

 

دکتر هوشنگ طالبی 

رییس دانشگاه اصفهان

تاریخ:
1399/07/19
تعداد بازدید:
162
منبع:
Powered by DorsaPortal