۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن
افتتاح اداره امور کنسولی دانشجویان بین المللی دانشگاه های استان در دانشگاه اصفهان
دکتر میرخانی معاون اداری و مالی، دکتر شاقول معاون آموزشی، دکتر مقدم سرپرست دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه اصفهان و آقای برومند مسئول اداره کنسولی، از اتمام عملیات اجرایی پروژه مجموعه امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی، اداره امور کنسولی دانشگاه ها، مجموعه تعاونی های دانشگاه و اداره بازنشستگان دانشگاه بازدید بهعمل آوردند.

 

دکتر میرخانی معاون اداری و مالی، دکتر شاقول معاون آموزشی، دکتر مقدم سرپرست دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه اصفهان و آقای برومند مسئول اداره کنسولی، از اتمام عملیات اجرایی پروژه مجموعه امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی، اداره امور کنسولی دانشگاه ها، مجموعه تعاونی های دانشگاه و اداره بازنشستگان دانشگاه  بازدید بهعمل آوردند.

 

به گزارش وب سایت خبریuinews  دکتر میرخانی معاون اداری ومالی دانشگاه در مراسم افتتاح اداره امور کنسولی دانشگاه های استان اصفهان اظهار داشت: بعد از این که برای ستاد شاهد جای مناسبی تهیه شد و این ساختمان را تخلیه نمودند، با توجه به قدمت ساختمان، موضوع مورد ارزیابی توسط کمیته فنی دانشگاه قرار گرفت و مقرر گردید این ساختمان مورد نوسازی و بازسازی اساسی و در اختیار امور کنسولی دانشگاه قرار گیرد. در این بازسازی فضاهای اداری مطابق با نظر بهره بردار تعیین گردید که از مهمترین مسائل الحاق راهرو به اتاق های اداری جهت بهبود فضای اداری می باشد و همچنین ضمن حفظ پاسیو قدیمی نسبت به اصلاح و ایمن سازی آن اقدام شد. ضمنا سیستم سرمایش و گرمایش نیز با کیفیت مطلوب اصلاح و بازسازی شد.

 

در پایان این بازدید دکتر شاقول از معاونت اداری و مالی دانشگاه و کارشناسان دفتر فنی طرح های عمرانی، به دلیل آماده سازی این فضای با کیفیت برای امور کنسولی، قدردانی و تشکر نمودند.

در گام بعدی  بازدیدکنندگان از اتمام پروژه امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه بازدید نمودند. دکتر میرخانی در آغاز بازدید بیان نمود: باتوجه به فقدان فضای متمرکز جهت پرسنل امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه که در چندین دفتر اداری جداگانه مشغول به فعالیت بودند، مقرر گردید فضای مرکز رشد قدیم بازسازی گردیده و در اختیار مهندسین دفتر فنی قرار گیرد. در این پروژه با توجه به محدودیت فضاها و جهت استفاده بهینه از فضای ساختمان، از مساحت راهروی میانی استفاده و با این تغییر پلان حدود 20 درصد فضای مفید افزوده گردید و امروز فضای مورد نیاز امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی تامین می باشد.

سومین مراسم بازدید مربوط به اتمام پروژه احداث مجموعه صنفی دانشگاه بود که معاون اداری و مالی دانشگاه ضمن بازدید توضیح داد: در این پروژه با زیربنای تقریبی 500 مترمربع تلاش گردید ضمن بازسازی فضاها، کلیه مجموعه های صنفی از قبیل: تعاونی مسکن هیات علمی، تعاونی مسکن کارکنان، اداره بازنشستگان، شورای کارمندان و شورای صنفی اعضای هیات علمی قرار گرفت و این عزیزان نیز از یک فضا با کلیه زیرساخت های مورد نیاز بهره مند گردیدند و باید توجه کرد دسترسی آسان مراجعین به مجموعه های مذکور بدلیل قرار گیری این مجموعه نزدیک درب شرقی دانشگاه، یکی از بهترین مزایای این تجمیع و جابجایی می باشد و همچنین یک سالن جلسات وسیع نیز در اختیار این مجموعه جهت برگزاری جلسات ایشان قرار گرفته است.

 

شایان ذکر است یک فضای کالبدی مناسب نیز برای بخش مدیریت پشتیبانی دانشگاه معرفی و مقرر شد، مدیریت پشتیبانی دانشگاه به این ساختمان منتقل شوند.  

دکتر میرخانی  در پایان این بازدید از کارشناسان و ناظران دفتر فنی طرح های عمرانی (آقایان مهندسین آرسته، گلشیرازی، مهدیان و مقصودی) تقدیر نمود و بیان داشت: اجرای پروژه های مذکور در زمان شیوع بیماری کرونا و با حجم بالا امری دشوار بوده که با پیگیری کارشناسان دفتر فنی طرح های عمرانی و تلاش پیمانکار پروژه در زمان مقرر در اختیار بهره برداران قرار گرفت.

 

در پایان جلسه نیز رئیس کانون بازنشستگان و رئیس امور کنسولی دانشگاه ها از زحمات و تلاش های شبانه روزی معاونت اداری و مالی دانشگاه در پیشبرد پروژه های پیش گفته تشکر و قدردانی نمودند.

گفتنی است، پروژه های مذکور با هزینه ای بالغ بر 15 میلیارد ریال توسط شرکت زاویر ابنیه سازان و با نظارت اداره نوسازی و بهسازی دفتر فنی دانشگاه به بهره برداری رسید.

 

 
 
 
 
 
تاریخ:
1399/07/20
تعداد بازدید:
373
منبع:
Powered by DorsaPortal