۱۴۰۱ شنبه ۳۱ ارديبهشت
انتخاب پروژه برتر کارشناسی در حوزه اینترنت اشیا
دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان، برای اولین بار، مسابقه انتخاب پروژه برتر کارشناسی در حوزه اینترنت اشیاء را همزمان با هفته پژوهش برگزار می نماید.

 

دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان، برای اولین بار، مسابقه انتخاب پروژه برتر کارشناسی در حوزه اینترنت اشیاء را همزمان با هفته پژوهش برگزار می نماید.

به گزارش وب سایت خبریuinews دکتر بهروز ترک لادانی رییس دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان در این خصوص اظهار داشت: دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان از پیشگامان فعالیت علمی و کاربردی در زمینه اینترنت اشیاء در کشور به شمار می‌رود.

این دانشکده به مدت شش سال است که فعالیت گسترده‌ای را در این حوزه انجام داده است. در همین راستا و در جهت تشویق دانشجویان دوره کارشناسی به انجام پروژه‌های عملی و کاربردی در حوزه اینترنت اشیا، برای اولین بار مسابقه انتخاب پروژه برتر کارشناسی در حوزه اینترنت اشیاء همزمان با هفته پژوهش برگزار خواهد کرد.

وی در ادامه تصریح نمود: امسال به خاطر شرایط خاص جامعه، امکان برگزاری این جلسه به صورت حضوری میسر نیست و به صورت مجازی برگزار می‌شود. دوره‌های بعدی این مسابقه انشاالله به صورت حضوری برگزار خواهد گردید.

حامیان این رویداد:

دانشکده مهندسی کامپیوتر

گروه پژوهشی پردازش سیگنال و اینترنت اشیا

گروه پژوهشی تجارت الکترونیکی شناختی

گروه پژوهشی رایانش فراگیر

گروه پژوهشی سیستمهای رایانشی فیزیکی

گروه پژوهشی فناوریهای ارتباطات سلولی نسل پنجم

گروه پژوهشی کلان داده

گروه پژوهشی مهندسی نرم‌افزار مدل‌ رانده

 

برای کسب اطلاعات بیشتر: بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

http://iotlab.ui.ac.ir/iotaward/1

تاریخ:
1399/08/05
تعداد بازدید:
502
منبع:
Powered by DorsaPortal