۱۴۰۰ سه شنبه ۲۷ مهر
رونمایی از میز همکاری دانشگاه اصفهان و شرکت بهیار صنعت سپاهان
میز همکاری دانشگاه اصفهان و شرکت بهیار صنعت سپاهان باحضور دکتر رسول رکنی زاده معاون پژوهش و فناوری، مدیر ارتباط با صنعت و جامعه و مدیر پژوهشی دانشگاه رونمایی شد.

 

میز همکاری دانشگاه اصفهان و شرکت بهیار صنعت سپاهان باحضور دکتر رسول رکنی زاده معاون پژوهش و فناوری، مدیر ارتباط با صنعت و جامعه و مدیر پژوهشی دانشگاه رونمایی شد.     

به گزارش وب سایت خبریuinews پیرو امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه اصفهان و شرکت بهیار صنعت سپاهان، جلسه ای در حوزه معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه تشکیل شد و در آن، در خصوص پیش نویس قراردادهای حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری تبادل نظر و جمع بندی صورت گرفت.

 بر اساس اعلام دکتر آرش شاهین مدیر دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه، حداقل میزان حمایت شرکت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری به ترتیب 500 میلیون ریال و 1 میلیارد ریال خواهد بود. نوع قرارداد برای هر پایان نامه / رساله به صورت باز است و مطابق با میزان هزینه ای که در هر مورد می شود، میزان هزینه محاسبه شده و به حساب دانشگاه واریز می شود. لازم به ذکر است این نوع قرارداد در دانشگاه جدید است و برای اولین بار مورد استفاده قرار می گیرد، چرا که قراردادهای باز تاکنون بیشتر برای طرح های پژوهشی برون دانشگاهی مورد استفاده قرار گرفته است.

شایان ذکر است، روز یکشنبه 14 دی 1399  طی مراسمی با حضور مدیرعامل و کارکنان شرکت بهیار صنعت سپاهان و نیز مدیر ارتباط با صنعت و جامعه، مدیرامور پژوهشی و کارکنان دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه اصفهان  میز همکاری دانشگاه اصفهان و شرکت بهیار صنعت سپاهان رونمایی شد.

گفتنی است شرکت بهیار صنعت سپاهان با بیش از بیست سال سابقه در زمینه تولید تجهیزات پزشکی با فناوری بالا به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های دانش بنیان در شهرک علمی و تحقیاتی اصفهان مشغول به فعالیت است.

 
تاریخ:
1399/10/15
تعداد بازدید:
444
منبع:
Powered by DorsaPortal