۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ اسفند
ترم تخصصی بین المللی طراحی، شبیه سازی و محاسبات ساختمان های انرژی صفر در دانشگاه اصفهان
ترم تخصصی بین المللی طراحی، شبیه سازی و محاسبات ساختمان های انرژی صفر با هدف انتقال تجربیات و دانش به‌روز جهانی در زمینه طراحی و اجرای ساختمان های کم انرژی و انرژی صفر توسط دانشگاه اصفهان، دانشگاه هنر اصفهان و شرکت مهندسین مشاور آرشیدز با همکاری شرکت Vela Solaris AG سوئیس به صورت یک دوره آموزشی تخصصی غیر دانشگاهی از 9 بهمن تا 22 اسفند ماه 1399 به صورت آنلاین برگزار می گردد.

ترم تخصصی بین المللی طراحی، شبیه سازی و محاسبات ساختمان های انرژی صفر با هدف انتقال تجربیات و دانش به‌روز جهانی در زمینه طراحی و اجرای ساختمان های کم انرژی و انرژی صفر توسط دانشگاه اصفهان، دانشگاه هنر اصفهان و شرکت مهندسین مشاور آرشیدز  با همکاری شرکت Vela Solaris AG سوئیس به صورت یک دوره آموزشی تخصصی غیر دانشگاهی از 9 بهمن تا 22 اسفند ماه 1399 به صورت آنلاین برگزار می گردد.

 به گزارش وب سایت خبری uinews در این ترم تخصصی بین المللی دکتر فرشاد نصراللهی، عضو هیأت علمی دانشگاه هنر اصفهان و مدرس دانشگاه فنی برلین آلمان، دکتر احسان بنی اسدی، عضو هیأت علمی و رئیس پژوهشکده انرژی دانشگاه اصفهان ، Andreas Wolf، مدرس شرکت ولاسولاریس سوئیس و Dr. Dirk Schwede استاد دانشگاه اشتوتگارت آلمان به تدریس می پردازند. 

همچنین به شرکت کنندگان در هر یک از کارگاه های تخصصی مذکور، گواهی بین المللی شرکت در کارگاه از طرف دانشگاه اصفهان، دانشگاه هنر اصفهان، شرکت مهندسین مشاور آرشیدز و شرکت Vela Solaris AG سوئیس اعطا می گردد. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام  می توانند به سایت کارگاه های آموزشی به آدرس www.arshidez.com  مراجعه نموده یا با دبیرخانه کارگاه ها تماس بگیرند.

 
تاریخ:
1399/11/03
تعداد بازدید:
148
منبع:
Powered by DorsaPortal