۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۴ مرداد
افتتاح پروژه احداث راه ارتباطی ساختمان آمار و ریاضی به ساختمان علوم زیستی و زمین شناسی
افتتاح پروژه احداث راه ارتباطی ساختمان آمار و ریاضی به ساختمان علوم زیستی و زمین شناسی با حضور دکتر طالبی رییس دانشگاه، معاون اداری و مالی و رییس دانشکده علوم زیستی و ناظران دفتر فنی دانشگاه در آستانه چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی، برگزار شد.


 افتتاح پروژه احداث راه ارتباطی ساختمان آمار و ریاضی به ساختمان علوم زیستی و زمین شناسی  با حضور دکتر طالبی رییس دانشگاه، معاون اداری و مالی و رییس دانشکده علوم زیستی و ناظران دفتر فنی دانشگاه در آستانه چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی، برگزار شد.

به گزارش وب سایت خبری uinews پروژه احداث راه ارتباطی ساختمان آمار و ریاضی به ساختمان علوم زیستی و زمین شناسی به طول 300 متر و هزینه ای بالغ بر 4میلیارد ریال راه اندازی شد.  این مسیر از سلف اختران بی نشان تا دانشکده آمار و ریاضی وجود داشت و با توجه به احداث ساختمان جدید علوم زیستی و زمین شناسی ، این مسیر از دانشکده آمار و ریاضی تکمیل و در واقع از دانشکده علوم زیستی و زمین شناسی تا سلف اختران بی نشان احداث شد.

شایان ذکر است، در طراحی این پروژه از مصالح دوستدار محیط زیست استفاده شده است که منطبق بر فضای سبز دانشگاه باشد. همچنین برای اجرای بتن ریزی سطح پیاده رو از بتن متخلخل و نفوذ  پذیر استفاده شده است.

زمان شروع تا پایان این پروژه 60 روز طول کشید و در  21 بهمن ماه سال جاری با حضور دکتر طالبی رییس دانشگاه، دکتر میرخانی معاون اداری و مالی و دکتر سعیدی رییس دانشکده علوم زیستی افتتاح و مورد بهره بردرای قرار گرفت.

 
 
 
 
تاریخ:
1399/11/21
تعداد بازدید:
413
منبع:
Powered by DorsaPortal