۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۴ مرداد
بزرگداشت روز مهندس و تقدیر از جامعه مهندسین دانشگاه اصفهان
مراسم بزرگداشت روز مهندس و تقدیر از جامعه مهندسین دانشگاه اصفهان،با حضور معاون اداری ومالی، رییس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیر امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی در محل سالن همایش های پیامبر اعظم(ص) این دانشگاه برگزار شد.


مراسم بزرگداشت روز مهندس و تقدیر از جامعه مهندسین دانشگاه اصفهان،با حضور معاون اداری ومالی، رییس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیر امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی در محل سالن همایش های پیامبر اعظم(ص) این دانشگاه برگزار شد.

 

به گزارش وب سایت خبریuinews دکتر ولی اله میرخانی معاون اداری ومالی دانشگاه در مراسمی که به مناسبت بزرگداشت روز مهندس در سالن همایش های پیامبر اعظم(ص) دانشگاه برگزار شد، تقارن این روز با روز ولادت با سعادت امیر المومنین(ع) را بسیار مبارک دانست و از مهندسین بخش های مختلف در حوزه های IT، دفتر فنی، فضای سبز و سایر بخش های مرتبط تقدیر به عمل آورد و اظهار داشت: مهندسین دانشگاه با در نظر گرفتن قوانین و استفاده بجا از آن ها و ترکیب موثر برخی از آن ها، امور مربوطه را با کیفیت مناسب و در کمترین زمان و با بالاترین بازده انجام می دهند. بی تردید مهندسین ما درک بهتری از قوانین هستی دارند و علاوه بر طراحی و تولید و راه اندازی در زمینه نیاز های بشری از قدرت تحلیل در رسیدن به بهترین بازده تلاش می نمایندو طبیعتا" بهره وری را نیز افزایش می دهند.

 دکتر میرخانی در ادامه تصریح نمود: توسعه پروژه های دانشگاه نتیجه تلاش بی وقفه مهندسین و اقدامات اساسی آن ها در بخش های مختلف می باشد که در راستای خدمت رسانی به مردم صورت گرفته است.

وی ضمن اشاره به فعالیت های مرکز فاوا به خصوص در ایام شیوع بیماری کرونا و مجازی شدن کلاس های درسی،  فعالیت های شبانه روزی مهندسین مرکز فاوا و سایر بخش های مرتبط را  نیز قابل تقدیر دانست .

معاون اداری و مالی همچنین ضمن تشکر از حسن اعتماد دکتر طالبی رییس دانشگاه و فرصت هایی که ایشان در اختیار این حوزه قرار دادند از  زحمات دکتر خیام باشی  و دکتر زینلیان و مهندس نوروزی به عنوان مدیرانی مدبر و دلسوز  تقدیر به عمل آورد.   

 

شایان ذکر است در ادامه دکتر محمدرضا خیام باشی رییس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه نیز ضمن تشکر از مجموعه مهندسی قسمت های مختلف ، از تلاش های ارزنده مهندسین مرکز فاوا در راستای پشتیبانی و به روز رسانی شبکه های مختلف دانشگاه تقدیر به عمل آورد.

دکتر خیام باشی در ادامه  ضمن ارایه گزارش مبسوطی از فعالیت های یک ساله مرکز فاوا در برگزاری کلاس های مجازی از مساعدت  های دکتر طالبی و دکتر میرخانی برای تقویت زیر ساخت های آموزشی و بهبود کلاس های آموزشی آنلاین تقدیر و تشکر نمود.

وی همچنین،این روز پر افتخار را به همه مهندسین متعهد دانشگاه تبریک گفت و خواستار توفیقات روز افزون این قشر پر توان در کمک به توسعه و پیشرفت کشور شد.

 

لازم به ذکر است در این جلسه دکتر مهران زینلیان مدیر امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه نیز ضمن اشاره به وظیفه سنگین مهندسین دانشگاه، مهندسی را یک کار گروهی دانست و خواستار توجه جدی مهندسان دفتر فنی به این مهم شد.

دکتر زینلیان در ادامه ، نگاه خلاقانه، نگاه مبتنی بر دانش و تحقیق، نگاه مبتنی بر حل مشکلات و صداقت در گفتار و کردار را از ویژگی های مهم و اساسی یک مهندس قلمداد نمود و  انجام کلیه فعالیت ها ی مرتبط بر اساس سیاست ها و استراتژی کلان دانشگاه را  از رسالت های دفتر فنی دانست

گفتنی است در این مراسم، با اهدا لوح تقدیر از سوی معاونت اداری و مالی، از مهندسان پر تلاش دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

 

 

 
 
 
 
تاریخ:
1399/12/06
تعداد بازدید:
587
منبع:
Powered by DorsaPortal