۱۴۰۰ جمعه ۲۴ ارديبهشت
درخشش دانش آموختگان دانشگاه اصفهان در اولین دوره از مسابقات کشوری بنیاد ملی نخبگان با نام ره نشان
در اولین دوره از مسابقات مسئله محور بنیاد ملی نخبگان با نام " ره نشان " ، سه نفر از دانش آموختگان دانشگاه اصفهان موفق به کسب رتبه برتر شدند.


در اولین دوره از مسابقات مسئله محور بنیاد ملی نخبگان با نام " ره نشان " ، سه نفر از دانش آموختگان دانشگاه اصفهان موفق به کسب رتبه برتر شدند.

به گزارش وب سایت خبریuinews  این مسابقات با هدف شناسایی افراد و تیم‌های مستعد، دانشجویان و فناوران برای توانمندسازی در حل مسائل و نیازهای صنعت کشور، در 5 حوزه زیست فناوری، حمل و نقل، آب و محیط زیست، انرژی و هوشمندسازی میزبان 38 شرکت دانش بنیان و 56 پروژه بود.

شرکت‌ها ضمن تعریف پروژه‌های فناورانه، نیازهایشان را مطرح کردند و با فعالیتی 5 ماهه که از مهرماه آغاز شده است و تا دهم اسفند سال جاری ادامه یافت. این طرح ها با استقبال 4510 نفر از شرکت کنندگان، به مرحله اجرا رسید. 

پس از 7 مرحله ارزیابی، و برگزاری کارگاه‌های آموزشی متنوع، نشست‌های تیم سازی و مربی‌گری با هدف پیشبرد پروژه‌ها، برترین ها به مرحله نهایی راه یافتند که منجر به رقابت تیم ها در قالب بیش از 300 تیم شد.

مراسم اختتامیه و تقدیر از تیم های برتر این مسابقه در 18 اسفند ماه با حضور آقای دکتر ستاری ، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید .

 

کسب رتبه دوم توسط سرکار خانم یاسمین قاسمی دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر در پروژه ارزیابی مهارتهای نرم متقاضیان استخدام براساس خروجی آنها در بازی های شناختی آنلاین در حوزه هوشمندسازی

 

کسب رتبه سوم توسط جناب آقای سیدعلی اطیابی دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک در پروژه شبیه سازی حرارتی سلول باتری خودرو برقی در حوزه حمل و نقل

 

کسب رتبه سوم توسط جناب آقای علی یزدانی فر دانشجوی کارشناسی برق در پروژه طراحی و ساخت نازل های چاپگر زیستی سه بعدی

تاریخ:
1400/01/30
تعداد بازدید:
375
منبع:
Powered by DorsaPortal