۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۵ شهريور
راه اندازی کاروان سلامت در دانشگاه اصفهان
مرکز بهداشت دانشگاه اصفهان با راه اندازی کاروان سلامت، به منظور آگاهی بخشی دانشگاهیان در دو بخش آموزش و سنجش به تشریح ویروس کرونا و نحوه صحیح مقابله با آن پرداخت.


مرکز بهداشت دانشگاه اصفهان با راه اندازی کاروان سلامت، به منظور آگاهی بخشی دانشگاهیان در دو بخش آموزش و سنجش  به تشریح ویروس کرونا و نحوه صحیح مقابله با آن پرداخت.

به گزارش وب سایت خبریuinews  واحد HSE مرکز بهداشت دانشگاه اصفهان با همکاری پزشکان این مرکز، با راه اندازی کاروان سلامت در دو بخش آموزش و سنجش سلامت، در راستای ارتقاء سطح اطلاعات همکاران اقدام نمود.

 شایان ذکر است این کاروان به مناسبت هفته سلامت در دو بخش کلاس های آموزشی و سنجش سلامت در حال برگزاری است و تا کنون  8 کلاس برای 12 واحد برگزار شده و همچنان ادامه دارد.

کارشناسان واحد HSE مرکز بهداشت و پزشکان مرکز بهداشت با حضور در کلاس های کاروان سلامت به تشریح ویروس کرونا،علائم بروز بیماری، راه های انتقال بیماری، راه های تشخیص، واکسیناسیون و  اصول قرنطینه  پرداختند. همچنین در بخش حفاظتی نیز مباحث مربوط به بهداشت فردی،معرفی انواع ماسک ، روش های استفاده از ماسک ، باز تعویض ماسک، روش های دفع ماسک های آلوده و تست نشتی ماسک، صحبت نمودند.

لازم به ذکر است مدرسین در خصوص بهداشت مواد غذایی و ابزار و تجهیزات، رعایت اصول بهداشتی در فضای آبدارخانه و محیط کار و تجهیزات اداری نیز توضیحات لازم را ارایه نمودند.

همچنین در بخش دیگری به تشریح بهداشت ساختمان، تهویه هوای محیط کار و رعایت اصول بهداشتی در محیط کار و منزل پرداخته شد.

گفتنی است روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه سال جاری، کلاس های کاروان سلامت در محوطه روباز کنار استخر کتابخانه مرکزی، دانشکده ادبیات و دانشکده علوم تربیتی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار و مورد استقبال همکاران دانشگاهی قرار گرفت.  

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

تاریخ:
1400/02/14
تعداد بازدید:
408
منبع:
Powered by DorsaPortal