۱۴۰۰ سه شنبه ۲۷ مهر
دومین همایش ملی برنامه درسی و اشتغال با محوریت برنامه درسی در آموزش عالی و اشتغال پذیری
دومین همایش ملی برنامه درسی و اشتغال با محوریت برنامه درسی در آموزش عالی و اشتغال پذیری در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 18-19 و 25-26 آبانماه توسط دانشگاه اصفهان به شکل مجازی برگزار خواهد شد.


دومین همایش ملی برنامه درسی و اشتغال با محوریت برنامه درسی در آموزش عالی و اشتغال پذیری در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 18-19 و 25-26 آبانماه توسط دانشگاه اصفهان به شکل مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش وب سایت خبریuinews دکتر فاطمه سمیعی دبیر اجرایی دومین همایش ملی برنامه درسی و اشتغال در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی،  هدف از برگزاری این همایش را بررسی نقش برنامه های درسی در اشتغال‌پذیری دانشجویان، رسالت دانشگاه ها در امر اشتغال پذیری، آشنایی با تجارب جهانی در خصوص اشتغال‌ پذیری و کاربرد آموزه های دانشگاهی در دنیای کسب و کار دانست.

دکتر فاطمه سمیعی در ادامه افزود: برنامه های همایش در قسمت های مختلف تحت عناوین سخنرانان کلیدی، پنل ها و نشست های تخصصی، کارگاه آموزشی و نمایشگاه کار تدوین شده است.

رئیس مرکز بالندگی مسیر شغلی دانشجویان (CDC)تصریح نمود: شرکت در همایش برنامه درسی و اشتغال پذیری می تواند به پژوهشگران، دانشجویان، مدیران، کارفرمایان، صاحبان صنایع و افراد جویای کار کمک نماید تا دید واقع بینانه و وسیعتری نسبت به آینده اشتغال در جامعه ایران پیدا کنند؛ با مناسبات و شرایط بازار کسب و کار آشنا شده و مسیر اشتغال خود یا تأمین نیروی انسانی کارآمد را طراحی و تدوین نمایند. همچنین، از نقش دانشگاه ها بعنوان یک منبع سرمایه مهم در اشتغال جوانان مطلع گردند.

شایان ذکر است که اولین همایش ملی برنامه درسی و اشتغال توسط انجمن مطالعات برنامه درسی و گروه مطالعات برنامه درسی و آموزش دانشگاه فردوسی مشهد در آذرماه 1399 برگزار شد. تفاوتی که این همایش با همایش های مشابه دارد این است که در کنار طرح مباحث نظری و کاربردی، نمایشگاه کاری به منظور آشنایی با فرصت های شغلی دائر می گردد. شرکت در همایش به دانشجویان، اساتید، پژوهشگران، کارفرمایان، کارآفرینان و افراد جویای کار قویاً توصیه می گردد.

 

 

تاریخ:
1400/03/09
تعداد بازدید:
336
منبع:
Powered by DorsaPortal