۱۴۰۰ سه شنبه ۲۷ مهر
نشست اساتید بسیجی دانشگاه اصفهان با دکتر طغیانی نماینده مردم شریف اصفهان در مجلس شورای اسلامی
نشست اساتید بسیجی دانشگاه اصفهان با دکتر طغیانی نماینده مردم شریف اصفهان در مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه با رعایت پروتکل های بهداشتی در ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.


نشست اساتید بسیجی دانشگاه اصفهان با دکتر طغیانی نماینده مردم شریف اصفهان در مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه با رعایت پروتکل های بهداشتی در ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.

 

به گزارش وب سایت خبری uinews  دکتر طغیانی در نشست اساتید بسیجی دانشگاه اصفهان ضمن ارائه تحلیلی در خصوص لزوم مشارکت حد اکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و آرایش سیاسی جریان های رقیب در انتخابات و تبلیغات گسترده مخالفان نظام جمهوری اسلامی برای دلسرد کردن مردم از حضور پای صندوق های رأی، بر لزوم دعوت از آحاد مردم برای انتخاب فرد اصلح و تصمیم جدی برای رفع مشکلات مردم تأکید کرد.

و ی ضمن ارائه تحلیلی در خصوص شرایط جاری کشور و مذاکرات وین تصریح کرد متأسفانه بخش معتابهی از گرفتاری مردم مرهون ناکارآمدی دستگاه های اداری است. دپوی بیش از پنج میلیون تن کالا در بنادر نمونه ای از این مسائل است و گره زدن سرنوشت کشور به این مذاکرات موجب تشدید مشکلات مردم می شود. در ادامه با تشریح وضعیت موجود بررسی الحاق به FATF تصریح کرد حتی در صورت تصویب آن با و جود تحریم های ناشی از یو ترن بانک های ایران امکان مبادله مالی گسترده با بانک های جهان نخواهند داشت.

در ادامه نشست، اساتید بسیجی به بحث و تبادل نظر در خصوص اصلاح جریان امور به ویژه با تغییر پارادایم حاکم بر اداره اقتصاد کشور مبتنی بر سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و لزوم جدیت مجلس انقلابی در این خصوص پرداختند.

در پایان نشست دو تن از اساتید بر لزوم تجدید نظر در مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص همسان سازی حقوق اعضاء هیأت علمی برای حفظ و تقویت شتاب رشد علمی کشور تأکید نمودند.

 

 
 
تاریخ:
1400/03/26
تعداد بازدید:
284
منبع:
Powered by DorsaPortal