۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۶ مرداد
معرفی مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان
حجت الاسلام والمسلمین مستاجران به عنوان مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان منصوب و از خدمات حجت الاسلام و المسلمین میثم شریف تقدیر شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین مستاجران به عنوان مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان منصوب و از خدمات حجت الاسلام و المسلمین میثم شریف تقدیر شد.

به گزارش وب سایت خبریuinews مراسم معارفه و تکریم مسئول نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه اصفهان با حضور حجت الاسلام و المسلمین تقوی، دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان ، هیات رییسه دانشگاه، دکتر بانکی پور نماینده مردم اصفهان در مجلس، مدیران ارشد استانی و مسئولین نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه های استان، در محل تالار کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان برگزار شد.

بنا به گزارش مذکور دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان ضمن تکریم و تقدیر از زحمات حجت الاسلام و المسلمین میثم شریف، تعهد، مسئولیت پذیری، تعامل با دانشجویان ،جوانی و پرشور بودن را از ویژگی های منحصر به فرد ایشان دانست .

رییس دانشگاه همچنین حضور حجت الاسلام شریف را در جلسات هیات رییسه ، شورای دانشگاه ، هیات جذب و سایر جلسات را بسیار تاثیر گذار و موثر دانست و تصریح نمود: حاج آقا شریف، با ارایه نقطه نظرات خوب و موثر همواره یار و پشتیبان دانشگاه بودند و در تصمیمات مهم مدریتی از نظرات ارزشمند ایشان بهره مند می شدیم.

دکتر طالبی در ادامه ضمن تکریم حجت الاسلام شریف به معرفی حجت الاسلام مستاجران مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان پرداخت و اظهار داشت: خدمات ارزنده حجت الاسلام مستاجران در دانشگاه اصفهان و سایر دانشگاه ها مشهود است.  وی در ادامه افزود: انتصاب حجت الاسلام مستاجران را به فال نیک گرفته و امیدوارم برای دانشگاه منشا خیر و برکت باشند.  

در ادامه دکتر نصر مسئول بسیج اساتید دانشگاه اصفهان نیز ضمن تکریم از حجت الاسلام شریف، ایشان را فردی صاحب نظر، اهل برنامه ریزی، هدفمند، منظم ، مسلط به تکنولوژی روز دانست و اظهار امیدواری نمود که حجت الاسلام مستاجران نیز با بهره مندی از روحیه نوآوری در پیشبرد امور محوله موفق باشند.

در ادامه حجت الاسلام شریف ضمن ارایه گزارش مبسوطی از فعالیت های نهاد رهبری در دانشگاه اصفهان اظهار داشت: دفتر نهاد رهبری در سال های اخیر تحول جدی در تعامل با اساتید ایجاد نمود. از جمله فعالیت های موثر نهاد، برگزاری سفر های زیارتی با اساتید، ضیافت اندیشه، هم اندیشی با موضوعات کاربردی بود که مورد استقبال خوبی قرار گرفت و نتایج مثبت و خوبی به همراه داشت.

حجت الاسلام شریف همچنین تصریح نمود: برای تولید محتوی در فضای مجازی تلاش های زیادی انجام داده ایم. در حال حاضر حدود 30 درصد دانشجویان را در فضای مجازی پوشش می دهیم. وی افزود: تعامل با دانشجویان نه تنها از طریق تشکل ها ی دانشجویی بلکه تمرکز بر روی انجمن های علمی نیز تاکید می شود.

حجت الاسلام شریف مسجد الغدیر را سرمایه دانشگاه دانست و بر مسجد محوری تاکید و تصریح نمود: مسجد الغدیر در ناحیه نوآوری دانشگاه قرار دارد و این مهم پتانسیل خوبی است که این مسجد قطب مسائل مذهبی در این قسمت از شهر اصفهان باشد.

حجت الاسلام شریف در پایان از هیات رییسه دانشگاه، اعضای هیات علمی، کارکنان، دانشجویان  و کارکنان نهاد رهبری تشکر و برای حجت الاسلام مستاجران ، آرزوی موفقیت نمود.

شایان ذکر است دکتر رسول رکنی زاده معاون پژوهش و فناوری دانشگاه نیز ضمن تقدیر از حجت الاسلام شریف و آرزوی توفیق برای حجت الاسلام مستاجران اظهار داشت: بدون تردید بریده شده از سنت ها ما را در جهان بی هویت می کند و اگر جهان امروز را نشناسیم یه طور قطع زمین گیر خواهیم شد. وی اساسی ترین وظیفه نهاد رهبری در دانشگاه را ایجاد تعامل بین علم و سنت دانست و ایجاد این ادراک را از وظایف نهاد رهبری در دانشگاه قلمداد نمود. دکتر رکنی زاده در ادامه اظهار امیدواری نمود که با حضور حجت الاسلام مستاجران مسیر همدلی و همفکری بین نهاد و دانشگاه بیش از پیش هموارتر گردد.

همچنین دکتر بانکی پور نماینده مردم اصفهان در مجلس نیز نهاد رهبری را یک شجره طیبه در دانشگاه ها دانست و اظهار داشت: حرکت رو به رشد نهاد رهبری در دانشگاه همواره محسوس و ملموس است.

وی حجت الاسلام شریف را مصداق جوانگرایی قلمداد نمود که بسیار هم موفق بوده است و حجت الاسلام مستاجران را نیز روحانی معرفی نمود که هم دانشگاه و هم نهاد را می شناسد و با تجربه خوبی که دارند می توانند در مسیر پیش رو موفق باشند.

وی در ادامه ضمن اشاره به کسری بودجه در نهاد های رهبری اظهار داشت: دکتر طالبی همواره تعامل خوبی با مسئولین نهاد رهبری در تهران برقرار می کنند و همچنین تعامل خوبی با مسئولین نهاد رهبری در دانشگاه دارند. امید است با این هم افزایی و همفکری و همدلی گام های موثری در پیشبرد اهداف متعالی دانشگاه برداشته شود.


حجت الاسلام مستاجران مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره اساتید مرحوم دانشگاه اصفهان اظهار داشت: حجت الاسلام شریف دوست قدیمی و امام حسینی من است که همیشه مورد دعای خیر ما بوده است . وی در ادامه خواستار همکاری و همفکری و بهرمندی از تجربیات حجت الاسلام شریف و همه دانشگاهیان در پیشبرد امور محوله به نحو مطلوب شد.

حجت الاسلام مستاجران در ادامه تصریح نمود: دانشگاه اصفهان با پتانسیل بالای خود می تواند بارسنگینی از گام دوم انقلاب بردارد. وی با تاکید بر هم افزایی بیشتر اظهار داشت: همه ما به عنوان نیروهای انقلابی باید اختلافات را کنار گذاشته و با هم افزایی بیشتر مسیر پیش رو را هموارتر طی نماییم.

شایان ذکر است، حجت الاسلام والمسلمین تقوی معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها نیز در حسن ختام برنامه اظهار داشت: امروز سنگرهای خدمت دو سرباز ولایت عوض می شود و امید است در این جابه جایی و تغییر سنگر هر کدام از این بزرگواران در مسیر پیش رو موفق و پیروز باشند. وی در ادامه از حسن باطن و حسن نظر دکتر طالبی در امور محوله تقدیر و از باورمندی و حمایت ایشان از دفتر نهاد  تشکر نمود.

حجت الاسلام تقوی در ادامه حاج آقا شریف را  فردی خوش فکر،با برنامه و متعهد دانست که خدمات ارزشمندی برای دانشگاه انجام داده است. وی همچنین افزود: حاج آقا مستاجران نیز فردی اهل برنامه و دارای چارچوب است که با سابقه مدیریتی درخشانی تا کنون داشته بسیار مورد توجه است.

حجت الاسلام تقوی همچنین افزود: جمع زیادی از اساتید نامه ای مبنی بر حضور حجت الاسلام شریف نوشته اند که این مهم نشان از عملکرد خوب ایشان و ثمرات کار خیرشان بوده است که قابل توجه و تقدیر است که انشااله در سنگر های نهاد در خدمت ایشان باشیم .

گفتنی است در پایان حکم انتصاب حجت الاسلام مستاجران با امضای حجت الاسلام محمدیان رییس شورای نمایندگان نهاد رهبری در دانشگاه ها قرائت و از زحمات حجت الاسلام شریف تقدیر به عمل آمد.

 
 
 
تاریخ:
1400/04/23
تعداد بازدید:
1657
منبع:
Powered by DorsaPortal