۱۴۰۰ سه شنبه ۲۷ مهر
حضور سردار صادقی در جمع اساتید دانشگاه
به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس و پاسداشت ایثارگری های رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی جلسه ای به دعوت بسیج اساتید دانشگاه، با حضور سردار صادقی یکی از فرماندهان لشکر امام حسین(ع) و با حضور جمعی از اساتید در دانشگاه اصفهان برگزار شد.


به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس و پاسداشت ایثارگری های رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی جلسه ای به دعوت بسیج اساتید دانشگاه، با حضور سردار صادقی یکی از فرماندهان لشکر امام حسین(ع) و با حضور جمعی از اساتید در دانشگاه اصفهان برگزار شد.

به گزارش وب سایت خبری uinews سردار صادقی با تبیین شرایط نامساعد کشور در آغاز جنگ و از سوی دیگر آمادگی کامل ارتش عراق و پشتیبانی سایر کشورها از آن اظهار داشت: آن ها قصد سرنگونی انقلاب را در یک مدت کوتاه داشتند، اما به لطف خداوند متعال، رهبری حضرت امام راحل و ایثار و ابتکار نیروهای انقلاب بعد از مدتی حرکت شتابان دشمن متوقف شد و ابتکار عمل را در دست گرفت.

 ایشان اظهار داشت: اداره دفاع مقدس می تواند سرمشق کشور در همه زمینه ها باشد تا مشکلات کشور مرتفع شود. در پایان مذاکراتی در خصوص ارتباط علمی بیشتر بین دانشگاه و نیروهای دفاعی کشور به ویژه در استان اصفهان انجام شد.

 
 
تاریخ:
1400/07/11
تعداد بازدید:
59
منبع:
Powered by DorsaPortal