۱۴۰۱ شنبه ۳۱ ارديبهشت
مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر با حضور اقشار مختلف کارگری در دانشگاه اصفهان برگزار شد
مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر با حضور رییس دانشگاه، معاون اداری و مالی، معاون دانشجویی، مدیر منابع انسانی،جمعی از مدیران ارشد و نیروهای کارگری دانشگاه در محل سلف کوثر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، دکتر حسین هرسیج رییس دانشگاه اصفهان در این مراسم، ضمن تبریک روز کارگر و قدردانی از خدمات شایسته این قشر پرتلاش اظهار داشت: همه ما در این دانشگاه عضو یک خانواده هستیم و هرکدام از اعضای این خانواده، اعم از استادان، کارکنان و کارگران به تناسب شغل خود وظیفه ای را برعهده داریم  که باید به نحو مطلوب انجام بدهیم و بدون تردید،همه به طور یکسان در توسعه و پیشرفت این مرکز علمی موثر هستیم.

دکتر هرسیج همچنین افتخارات دانشگاه را مرهون زحمات تک تک اعضای خانواده دانشگاهی دانست و بر همدلی، همبستگی و تلاش مضاعف تاکید نمود.

در ادامه آقای طاهری نماینده اقشار کارگری دانشگاه نیز در این نشست، با اشاره به زحمات بی دریغ نیروهای کارگری دانشگاه، خواستار رسیدگی و بهبود وضعیت رفاهی، حقوقی و استخدامی آن ها شد.

رییس دانشگاه نیز ضمن قول مساعدت برای رسیدگی به مطالبات این قشر، بر افزایش تعامل کارگری با مسئولین دانشگاه تاکید و خواستار ارایه مطالبات قشر کارگری به صورت مکتوب و از طریق نماینده ایشان به هیات رییسه دانشگاه شد.

گفتنی است در مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر که در روز 18 اردیبهشت در محل سلف کوثر برگزار شد، نیروهای کارگری فضای سبز، خدمات، فنی و مهندسی،تاسیسات و سایر بخش های دانشگاه دعوت بودند

 

 
 
 
 
 
تاریخ:
1401/02/18
تعداد بازدید:
385
منبع:
Powered by DorsaPortal