۱۴۰۱ شنبه ۳۱ ارديبهشت
مراسم استقبال از دانشجویان ورودی 1400 با از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه اصفهان برگزار شد
مراسم استقبال از دانشجویان ورودی 1400 با حضور حجت الاسلام مستاجران مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان، دکتر محمد ربانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، دکتر عزیز خانی مدیر فرهنگی و جمعی از مدیران ارشد دانشگاه در محل سالن همایش پیامبر اعظم(ص) برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمد ربانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در این مراسم، ضمن خیر مقدم به دانشجویان ورودی جدید، موفقیت آن ها در آزمون سراسری و راهیابی به دانشگاه جامع اصفهان را تبریک گفت.

 

وی در ادامه محورهای اصلی زندگی فردی و اجتماعی دانشجویان را کسب دانش، کوشش و پارسایی دانست و بر این مهم تاکید نمود.

دکتر ربانی با بیان اینکه هدف از تحصیل ساختن آینده فردی و اجتماعی مطلوب در کشور است، افزود: هدف و مسیر  رسیدن به این افق باید همواره مورد توجه دانشجویان عزیز قرار بگیرد و با کوشش مضاعف در کسب دانش و پارسایی اهتمام بورزند.

 

حجت الاسلام و المسلمین مستاجران مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان نیز حضور دانشجویان در دانشگاه را بسیار فرخنده و ارزشمند دانست و اظهار داشت: دانشجویان عزیز باید فرصت های خود را غنیمت بشمارند و با حضور در عرصه های مختلف اجتماعی کنشگرانی فعال باشند که نه تنها در کسب علم و دانش موفق هستند بلکه در عرصه های اجتماعی نیز فعال و تاثیرگذار باشند.

گفتنی است این مراسم صبح روز دوشنبه 19 اردیبهشت 1401 با حضور پرشور دانشجویان ورودی جدید در سالن همایش های پیامبر اعظم(ص) دانشگاه اصفهان برگزار و برنامه های متنوع آن مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت.

گزارش تصویری جشن دانشجویان ورودی 1400 دانشگاه اصفهان:

 
 
 
 
 
 
 

تاریخ:
1401/02/19
تعداد بازدید:
644
منبع:
Powered by DorsaPortal