۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۶ مرداد
استقرار پایگاه انتخاب رشته خردمندانه در دانشگاه اصفهان، ویژه داوطلبان کنکور 1401
دکتر محمد رضا عابدی رییس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه اصفهان از استقرا پایگاه انتخاب رشته خردمندانه در دانشگاه اصفهان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اصفهان، دکتر محمدرضا عابدی رییس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه اصفهان در گفتگوی اختصاصی با واحر خبر روابط عمومی اظهار داشت: انتخاب رشته خردمندانه از سال 1395 تا کنون به همت مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره و دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی  هر ساله  در دانشگاه اصفهان  برگزار می شود.

 

وی در ادامه تصریح نمود: امسال از اردیبهشت ماه تا کنون تعداد50 نفر  مشاور در مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره دانشگاه اصفهان  در کارگاه های ویژه شرکت کردند .

دکتر عابدی افزود: انتخاب رشته در دانشگاه اصفهان دو ویژکی ممتاز دارد اولا فرایند کار منطقی و شناختی  نیست بلکه فرایند معرفتی و خردمندانه است. ویژگی دوم این است که انتخاب طی یک جلسه کوتاه انجام نمی شود بلکه طی چند جلسه و پس از اطمینان از دقت و صحت انجام می گیرد.

بنابر این تلاش دانشگاه بر این است بهترین خدمت را به جامعه ارایه  کند که مسلما این کار هیچ سود مالی در پی نخواهد داشت.

رییس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه اصفهان خاطر نشان کرد: امسال دانشگاه و شهرداری با هم هماهنگ شده اند و دو پایگاه انتخاب رشته ایجاد شده است یکی در کتابخانه مرکزی شهرداری واقع در باغ گلدسته و دیگری در دانشگاه اصفهان  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی.

وی در پایان  از دانشگاه اصفهان و شهرداری به خاطر  همکاری خیلی خوبی که جهت خدمت رسانی به مردم در این امر مهم یعنی تعیین سرنوشت  نوجوانان دارند تشکر نمود. 

تاریخ:
1401/05/13
تعداد بازدید:
812
منبع:
Powered by DorsaPortal