۱۴۰۱ يکشنبه ۳ مهر
نخستین جلسه کمیته راهبردی اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در دانشگاه اصفهان برگزار شد
نخستین جلسه کمیته راهبردی اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با حضور، دکتر حسین هرسیج رییس دانشگاه،خانم دکتر سعیدیان مشاور رییس دانشگاه در امور بانوان و سایر اعضای کارگروه اجرایی روز شنبه 19 شهریور1401 در محل دفتر حوزه ریاست برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر حسین هرسیج رییس دانشگاه اصفهان در این نشست، بر ضرورت اجرای قانون حمایت از خانواده و جمعیت، هم افزایی واحدهای مختلف و اهمیت ارائه گزارش به مبادی مربوطه تاکید نمود. وی همچنین از اهتمام مجموعه دانشگاه به جهت رویکرد مثبت، فعالانه و پیشرو در حمایت از طرح خانواده و جوانی جمعیت تقدیر و تشکر نمود.

خانم دکتر سعیدیان مشاور امور بانوان نیز ، گزارش مبسوطی از وضعیت اجرای قوانین مربوطه ارائه و در خصوص تمهیدات لازم برای تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صحبت نمود.

 شایان ذکر است بعد از ارایه نظرات و دیدگاه های اعضای جلسه، موانع و ارائه راهکار واحدهای مختلف برای اجرای قانون فوق و نیز بازخوانی مفاد مواد ابلاغی مطابق با مکاتبات و آیین نامه های با رویکرد بررسی کارشناسی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و براساس مولفه هایی مانند امکان سنجی اجرای قانون در بازه زمانی یکساله و بیشتر، پیش بینی اعتبار مرتبط با اجرای موضوع قانون مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت

سپس با پیشنهاد تشکیل کارگروه های تخصصی برای هم افزایی گروهی با اجرای تقویم زمانی، و ارائه طرح درون دانشگاهی برای تصویب در هیات رئیسه مطرح و مقرر شد جلسات به صورت مستمر تشکیل شود.

گفتنی است مشاور رییس دانشگاه در برنامه و بودجه، مدیر برنامه ریزی و نظارت آموزشی دانشگاه، مدیر امور آموزشی، مدیر امور فرهنگی، رییس امور رفاهی دانشجویان دانشگاه به نمایند گی ازحوزه معاونت دانشجویی و رییس اداره کارگزینی یاوران علمی به نمایندگی از مدیریت منابع انسانی و رییس حوزه ریاست دانشگاه ، دیگر اعضای حاضر برای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در این جلسه بودند


تاریخ:
1401/06/20
تعداد بازدید:
426
منبع:
Powered by DorsaPortal