۱۴۰۱ يکشنبه ۳ مهر
استقبال پذیرفته‌شدگان تحصیلات تکمیلی از طرح ثبت نام تجمیعی در دانشگاه اصفهان
ثبت نام تجمیعی دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه اصفهان ورودی 1401 -1402 از تاریخ 27 تا 30 شهریور در محل سالن شهید نیلفروشزاده برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر امیر لهراسبی مدیر امور آموزشی دانشگاه اصفهان در این خصوص اظهار داشت: با توجه به بهبود وضعیت کرونا در کشور و بازگشایی حضوری دانشگاه ها و به منظور فراهم آوردن تسهیلات رفاهی لازم برای دانشجویان ، اجرای طرح ثبت نام تجمیعی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و متعاقب آن ثبت نام دانشجویان پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ، کلید خورد .

دکتر لهراسبی با بیان این که در سال تحصیلی 1401-1402 تعداد 289 نفر در مقطع دکتری و 1425 نفر در مقع کارشناسی ارشد در دانشگاه اصفهان پذیرفته شده اند تصریح نمود: ثبت نام حضوری دانشجویان تحصیلات تکمیلی از 27 تا 30 شهریور به صورت حضوری در محل سالن نیلفروشزاده دانشگاه اصفهان آغاز شده است و در حال حاضر 6 میز خدمت، شامل: تحویل مدرک ، پاسخگویی به سوالات، سلامت جسم و سلامت روان و یک میز برای کنترل مدرک و یک میز نیز برای نظام وظیفه  در این محل مستقر شده اند.

مدیر امور آموزشی در ادامه افزود: حدود 45 نفر از کارکنان معاونت آموزشی ، دانشکده ها ، مرکز مشاوره و مرکز بهداشت در این فرآیند ثبت نام همکاری می نمایند.

وی تصریح نمود: دانشجویان بعد از پذیرش غیر حضوری در تاریخ های اعلام شده در دستورالعمل و اطلاعیه ثبت نام ، با در دست داشتن مدارک فیزیکی برای نهایی شدن ثبت نام به سالن نیلفروشزاده مراجعه می کنند. این دانشجویان می توانند با شروع کلاس به دانشکده ها مراجعه و کارت های دانشجویی خود را دریافت نمایند.

دکتر لهراسبی همچنین خاطرنشان کرد: دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در بازه اعلام شده موفق به ثبت نام نشده اند می توانند از تاریخ 9 تا 12 مهر که بازه زمانی ثبت نام دانشجویان کارشناسی است به سالن نیلفروشزاده مراجعه و فرآیند ثبت نام خود را انجام بدهند.

وی هدف از اجرای طرح تجمیعی ثبت نام دانشجویان را افزایش سرعت و کیفیت این فرآیند دانست و در ادامه از همکاری مرکز فاوا ، معاونت دانشجویی، دانشکده علوم ورزشی و سایر دانشکده ها تقدیر و تشکر نمود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1401/06/29
تعداد بازدید:
1846
منبع:
Powered by DorsaPortal